چراغ های برج نوری

ساخت وبلاگ

چراغ‌های برج در هنگام مشاهده وضعیت یک ماشین یا فرآیند دارای مزیت هستند. این چراغ‌ها که در بالای دستگاه قرار می‌گیرند، از سراسر کف مغازه قابل مشاهده هستند تا وضعیت دستگاه یا مشکلی را به پرسنل هشدار دهند. به نظر ساده، چراغ های برج به عنوان یک جزء مهم در اتوماسیون و نصب ماشین آلات در سراسر جهان باقی می مانند. هنگام انتخاب و نصب چراغ های برج، عوامل مهمی مانند: محیط نور برج، مواد تشکیل دهنده، محل نصب و عوامل دیگر را در نظر داشته باشید. با c3controls تماس بگیرید یا برای نیازهای نور برج خود از وب سایت ما دیدن کنید.

برج نوری

امروزه ماشین‌های صنعتی مجهز به رابط‌های بصری و عیب‌یابی پیشرفته هستند که اپراتورها را از وضعیت ماشین یا رویداد مطلع می‌کنند. این ویژگی ها به اپراتورها کمک می کند تا اقدامات لازم را در زمان مناسب انجام دهند. با این حال، این ویژگی ها در مورد دید آنها در فواصل طولانی محدودیت هایی دارند. اغلب اوقات، اپراتورها به دلایل مربوط به کار یا دلایل دیگر، زمانی را دور از کنسول کار خود می گذرانند. دسترسی به دستگاه و بررسی وضعیت فرآیند فعلی برای آنها دشوار می شود. اینجاست که چراغ های برج کمک می کند. همانطور که ماژول های مختلف نور در برج ها چیده شده و بر روی دستگاه قرار می گیرند، از همه جهت قابل مشاهده هستند و نمای 360 درجه را ارائه می دهند. این چراغ ها اطلاعات وضعیت را در اختیار اپراتورها، سرپرستان، تکنسین ها و سایر پرسنل طبقه قرار می دهند. گاهی اوقات، این چراغ ها یک سیگنال نور بارق یا صدای آژیر تولید می کنند و از این طریق تکنسین های تعمیر و نگهداری، اپراتورهای لیفتراک یا سایر پرسنل را در مورد وضعیت فرآیند یا ماشین مطلع می کنند.

چراغ های برج بخشی جدایی ناپذیر از ابتکارات تولید ناب و 5S هستند که معمولاً به آنها چراغ های آندون می گویند. این نورها یکی از رایج ترین اشکال مدیریت بصری هستند.

اطلاعات درباره برج نوری...
ما را در سایت اطلاعات درباره برج نوری دنبال می کنید

برچسب : برج نوری, نویسنده : رضا ربانی بازدید : 26 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:00